Autonieuws
Volvo S80: meer voor minder
17-11-20081 reactie
Nee, nee, niet het zoveelste actiemodel met nog meer spullen aan boord voor een lagere prijs, maar de eerste Volvo met de reeds beloofde, opgewaardeerde D5 diesel. Vermogen en koppel nemen toe naar 205 pk (was 185 pk) en 420 Nm. De S80 krijgt hiervan de primeur.
Belangrijk is dat tegelijk het brandstofverbruik is afgenomen en wel zo drastisch dat de auto een B-label krijgt, niet verkeerd! Met Geartronic automaat komt het verbruik iets hoger uit, maar is er altijd nog sprake van een C-label. Goed gedaan Volvo!
De prijzen beginnen bij 49.500 euro voor de S80 Kinetic en lopen tot 67.970 euro voor de Geartronic Executive. De komende tijd zullen ook andere Volvo-modellen van meer voor minder gaan profiteren.
Coolste nieuws
Deze maand in TopGear Magazine
Het nieuwste nummer ligt nu in de winkel. Met het laatste nieuws, autotests, achtergronden en uiteraard die drie wijze mannen die ook met hun hoofd boven deze site staan.
Gratis nieuwsbrief
Schrijf je in voor de gratis nieuwsbrief voor het laatste TopGear-nieuws
TopGear op Twitter
We tweeten als een dolle parkiet. Nieuws, dingen, zaken, en meer. Volg ons! Nu!















1 Reactie
mooie auto en waarschijnlijk niet stuk te krijgen net zoals de oude volvo's