Autonieuws
SsangYong ziet het licht
12-09-2008reageer
Zou het dan uiteindelijk toch allemaal goed gaan komen met SsangYong? In Parijs toont de fabrikant namelijk de C200 Concept SUV, een meer modern gelijnde SUV. En dat zijn we niet gewend van de Koreaanse fabrikant.
Veel kunnen we nog niet vertellen over de nieuweling. Wel weten we dat voor de aandrijving een 2,0-liter viercilinder met een vermogen van 175 pk uit de schappen wordt getrokken. En daar blijft het voorlopig bij. Het is in ieder geval duidelijk dat de designers daar in Korea eindelijk het licht hebben gezien na die wanstantelijke creaties, zoals de Actyon en Rodius.
Coolste nieuws
Deze maand in TopGear Magazine
Het nieuwste nummer ligt nu in de winkel. Met het laatste nieuws, autotests, achtergronden en uiteraard die drie wijze mannen die ook met hun hoofd boven deze site staan.
Gratis nieuwsbrief
Schrijf je in voor de gratis nieuwsbrief voor het laatste TopGear-nieuws
TopGear op Twitter
We tweeten als een dolle parkiet. Nieuws, dingen, zaken, en meer. Volg ons! Nu!














Geen reacties
Geen reacties ontvangen op dit bericht.