Autonieuws
Spyker Aileron maakt rondjes
03-07-20092 reacties
Na het tentoonstellingsdebuut in maart in Genève is het nu tijd om de Spyker Aileron los te laten op ’s werelds wegen. Het is toch altijd beter een auto te beoordelen gewoon op de openbare weg en niet onder studiolampen in een tentoonstellingshal.
Nou, zo ziet de Aileron er dus open en bloot uit. De spectaculaire coupé met zijn 400 pk sterke Audi V8 maakt met een Nederlands kenteken een toer door Europa. Het zou om het eerste voorserie exemplaar gaan, dus nog even wachten totdat de productie aanloopt.
Coolste nieuws
Deze maand in TopGear Magazine
Het nieuwste nummer ligt nu in de winkel. Met het laatste nieuws, autotests, achtergronden en uiteraard die drie wijze mannen die ook met hun hoofd boven deze site staan.
Koopgids
Alle nieuwe auto's
- Incl. opties
- Incl. specificaties
- Incl. prijzen
Gratis nieuwsbrief
Schrijf je in voor de gratis nieuwsbrief voor het laatste TopGear-nieuws
TopGear op Twitter
We tweeten als een dolle parkiet. Nieuws, dingen, zaken, en meer. Volg ons! Nu!













2 Reacties
No doubt dat dit de allermooiste Spyker is!
Zit ik er nou ver naast of is dit gewoon de nieuwe Lotus Esprit in een iets ander jasje? Die Lotus krijgt vast een Japans of Maleisisch blok ipv Audi maar de basislijn van de Evora is toch niet te missen en als ze bij Lots een basis voor een Tesla kunnen maken is een basis voor Zeewolde ook te doen