Autonieuws
Skoda Fabia zoekt het hoger op
20-02-2009reageer
Na de Octavia zet Skoda ook de Fabia hoger op zijn poten. Alhoewel, het blijft bij enkele millimeters. Denk overigens niet dat je met deze Fabia Scout eens lekker over onverhard kunt gaan knallen.
In tegenstelling tot de Octavia Scout speelt de Fabia Scout namelijk een spelletje blufpoker. Ze delen alleen de naam en wat extra plastic tierelantijnen en daar houdt het dan ook mee op. Geen vierwielaandrijving dus, zoals de Octavia Scout dat wel heeft. Nee, de Fabia Scout is net zo nep als zijn broertje, de Roomster Scout.
Op motorisch vlak is keuze uit vier motoren, te weten een 86 pk sterke 1.4 en een 1,6-liter met 105 pk op benzinegebied, en veelrijders kunnen de 1.4 TDI of 1.9 TDI bestellen. Jawel, de good old pompverstuivers. Oordopjes meenemen dus. Al past dat rumoerige karakter wel bij de beoogde ruige look van de Scout.
Coolste nieuws
Deze maand in TopGear Magazine
Het nieuwste nummer ligt nu in de winkel. Met het laatste nieuws, autotests, achtergronden en uiteraard die drie wijze mannen die ook met hun hoofd boven deze site staan.
Koopgids
Alle nieuwe auto's
- Incl. opties
- Incl. specificaties
- Incl. prijzen
Gratis nieuwsbrief
Schrijf je in voor de gratis nieuwsbrief voor het laatste TopGear-nieuws
TopGear op Twitter
We tweeten als een dolle parkiet. Nieuws, dingen, zaken, en meer. Volg ons! Nu!













Geen reacties
Geen reacties ontvangen op dit bericht.