Autonieuws

Seat Exeo ST zorgt niet voor verrassing

Seat Exeo ST zorgt niet voor verrassing - Foto 1Seat Exeo ST zorgt niet voor verrassing - Foto 2Seat Exeo ST zorgt niet voor verrassing - Foto 3
05-02-20093 reacties
Na de Exeo sedan komt de aangekondigde ST en als we het profiel van de tweede carrosserievariant bekijken is de gelijkenis met de vorige Audi A4 Avant nog groter. Dankzij de digitale mogelijkheden is er weer eens digitaal beeld uitgelekt.
 
Het programma van de Exeo ST zal niet afwijken van de sedan, dus dat betekent een redelijk grote keuze uit benzine- en dieselmotoren. De onthulling vindt binnenkort in Genève plaats en een paar maanden later rijdt ie de showroom in. En laten we hopen voor Seat ook weer eruit!

3 Reacties

Maarten
07-02-2009 23:52:23

Alsof er nog niet genoeg afzichtelijke Seat modellen rondreden.

Spiderman
09-02-2009 13:06:31

Ik vind de meeste modellen van Seat keurig om te zien, tikje vlotter dan de vergelijkbare Volkswagens en voordeliger ook. Niet zo gek van Seat om de oude Audi A4 op deze manier nog even op te warmen, daar is immers niks mis mee. Vroeger was het al een populaire truc bij Seat, misschien werkt het kunstje nog steeds. Als de prijs maar scherp is in deze tijd van recessie, dan kunnen heel wat jonge leaserijdertjes een auto met de maat en de techniek van een A4 rijden voor een bescheiden bedrag.

Kangoo adept
07-03-2009 19:58:04

Jeetje het is een A4 van vroeger. Seat of liever gezegd VAG heeft een fout gemaakt. De mensen van nu vinden het huidige Audi cool. Dus die moet je klonen!

Plaats zelf een bericht

Je krijgt automatisch van ons een mailtje met daarin je reactie én een link.
Door op die link te klikken activeer je je bericht op onze site...

Bedankt voor je reactie

Klik op de link die nu naar je gemaild wordt...