Autonieuws
Saab stunt met 9-5
11-11-2008reageer
De geruchten dat de komst van de nieuwe Saab 9-5 vooruit wordt geschoven, zijn wel heel erg hardnekkig. En het merk wil natuurlijk in het segment van grote zakenauto’s geen ‘gat’ laten vallen. Vandaar dat de huidige 9-5 even wat extra aandacht krijgt.
Het programma is teruggebracht tot twee uitrustingsvarianten: Business en Griffin. Er bestond al een Business-versie en die wordt nu aangevuld met de achterbumper van de Aero, matchromen omlijsting van grille en koplampen en nog wat kleine zaken in het interieur. Vanaf 37.845 euro is de Business verkrijgbaar als 1.9 TiD, 2.0t en 2.0t BioPower.
Het enige, andere Saab 9-5 is de Griffin, in feite het uitrustingsniveau van de Aero gecombineerd met de toevoegingen die bij de Business zijn genoemd. De auto staat op 17 inch lichtmetaal, heeft sportstoelen, two-tone leer en interieurpanelen in glanzend zwart. Prijs: vanaf 44.695 euro en eveneens leverbaar als 2.3T.
Coolste nieuws
Deze maand in TopGear Magazine
Het nieuwste nummer ligt nu in de winkel. Met het laatste nieuws, autotests, achtergronden en uiteraard die drie wijze mannen die ook met hun hoofd boven deze site staan.
Gratis nieuwsbrief
Schrijf je in voor de gratis nieuwsbrief voor het laatste TopGear-nieuws
TopGear op Twitter
We tweeten als een dolle parkiet. Nieuws, dingen, zaken, en meer. Volg ons! Nu!













Geen reacties
Geen reacties ontvangen op dit bericht.