Autonieuws

Renault Mégane sedan heet Samsung SM3

Renault Mégane sedan heet Samsung SM3 - Foto 1Renault Mégane sedan heet Samsung SM3 - Foto 2
02-04-2009reageer
Deze keer geen Nissan-basis waarop Samsung een nieuw model heeft gebaseerd, maar het is onze Europese Renault Mégane op basis waarvan in Korea een vierdeurs sedan wordt gemaakt, de Samsung SM3. Dit is het Samsung nieuws op de Seoul Motorshow.
 
Het is een forse sedan met een lengte van 4,61 meter, maar de auto is bovendien breder dan de Mégane. Dat belooft dus het een en ander voor de binnenruimte. Renault zelf gaat het model ook in Europa lanceren onder eigen merknaam. Er zal dan niet over de Mégane sedan worden gesproken. Mogelijk gaat de auto Fluence heten.
 
Renault is samen met Nissan bezig volledig elektrische voertuigen te ontwikkelen, onder andere voor Israël. Daarin komt een accupakket dat bij een ‘tankstation’ kan worden omgewisseld voor een vol geladen exemplaar. Deze auto zou daarvoor als eerste worden ingezet en dan is het ook duidelijk waarom voor een grotere breedte van de carrosserie is gekozen.

Geen reacties

Geen reacties ontvangen op dit bericht.

Plaats zelf een bericht

Je krijgt automatisch van ons een mailtje met daarin je reactie én een link.
Door op die link te klikken activeer je je bericht op onze site...

Bedankt voor je reactie

Klik op de link die nu naar je gemaild wordt...