Autonieuws

Porsche Cajun komt. Cajun, ja

30-11-20106 reacties

Al jarenlang wordt er gespeculeerd dat er een kleinere variant op de Porsche Cayenne zal komen. Land Rover kwam onlangs met de prachtige Evoque. Concerngenoten Volkswagen en Audi deden het al met de Tiguan en de Q5. Nu is dan eindelijk officieel bevestigd wat iedereen eigenlijk al wist: ja, er komt een Porsche-SUV onder de Cayenne. Want als die big momma al zo succesvol is, hoe goed zal een compacte variant dan wel niet aanslaan?

Hoewel 'compact' natuurlijk een relatief begrip is. De nieuwe Porsche zal waarschijnlijk worden gebouwd op basis van de Q5, zal 'licht en agiel' zijn (uiteraard) en zal eerst als driedeurs geleverd worden. Inderdaad, net als de Evoque. Maar nu komt het: het ding schijnt Cajun te gaan heten. Cajun, net als de kruidige keuken uit de Amerikaanse staat Louisiana, en net als de chipssmaak. Iets in de trant van 'een beetje vreemd, maar wel lekker' misschien.

Overigens zijn er nog geen foto's van de Cajun, dus hebben we er eentje van de Cayenne gebruikt. Knijp even met je ogen, dan moet je er de Cajun in kunnen zien. Oh, en ergens de komende zeven minuten wordt tevens een nieuwe 911-variant verwacht.

Update: het ding heet toch geen Cajun, maar Macan. Spicy.

6 Reacties

Arjan Post
30-11-2010 22:20:13

De naam is bedacht door een holbewoner. Hopelijk de buitenkant niet.

René
01-12-2010 14:44:55

Cajun ? Waarom geen "Ajuin" ? Kan Porsche geen beter naam bedenken voor zijn mooie wagens ? Trouwens, de échte Porsche blijft nog altijd de legendariche 911-modellen.

trixie
10-12-2010 16:29:49

altijd dat gezeik over "de echte Porsche",
Is "de ëchte BMW" alleen een Isetta, de echte Ford alleen de T, de echte Ferrari alleen de Testarossa. de echte Nissan alleen de 240Z? stop toch eens met dat gejammer en ga met je tijd mee. deze Cajun is vergeleken met zijn concurrenten vast en zeker best een lekker ding

René
11-12-2010 11:00:13

Een lekker ding ? Ik heb er nog niet van geproeft of ervan gegeten..

Sven
12-12-2010 16:38:48

@Trixie : helemaal correct. Ik ben zelf een grote porsche-fan en vind de cajun een mooie aanvulling op hetgeen uit de porsche-fabrieken rolt.

@rené : blijkbaar heb je idd nog niet van de porsche-feeling geproeft

Vincent
15-04-2011 15:52:01

Heb er gisteren een gezien. Schitterend !! Ik vind hem veel mooier dan de Cayenne.

@ Trixie, je hebt helemaal gelijk.

Plaats zelf een bericht

Je krijgt automatisch van ons een mailtje met daarin je reactie én een link.
Door op die link te klikken activeer je je bericht op onze site...

Bedankt voor je reactie

Klik op de link die nu naar je gemaild wordt...