Autonieuws

Zonda R: carbon-kanon

Zonda R: carbon-kanon - Foto 1Zonda R: carbon-kanon - Foto 2Zonda R: carbon-kanon - Foto 3Zonda R: carbon-kanon - Foto 4Zonda R: carbon-kanon - Foto 5
11-09-2007reageer
Deze smakelijke plaatjes wilden we je niet onthouden: de afbeeldingen van de Pagani Zonda R, de nieuwste creatie van oprichter Horacio Pagani.

Echt veel over deze straatracer is er nog niet bekend. We weten alleen dat-ie gebaseerd is op de bestaande Zonda F en dat de carrosserie helemaal van koolstofvezel is gemaakt – maar dat had je vast zelf al gezien. Verder is bekend dat er achter de stoelen een 750-pk sterke versie van de welbekende AMG V12 – een afgeleide van de krachtbron uit de Mercedes CLK GTR-raceauto – komt te liggen. Voor het allerlaatste bekende feit moet je even diep ademhalen: het prijskaartje van de Zonda R, te weten 1,2 miljoen euro – exclusief belastingen! Das een flinke duit en we hopen daarom dat de ‘R’ voor dat geld wél sneller is dan de Bugatti Veyron.

De Pagani Zonda R is overigens niet te zien op de IAA in Frankfurt.

Geen reacties

Geen reacties ontvangen op dit bericht.

Plaats zelf een bericht

Je krijgt automatisch van ons een mailtje met daarin je reactie én een link.
Door op die link te klikken activeer je je bericht op onze site...

Bedankt voor je reactie

Klik op de link die nu naar je gemaild wordt...