Autonieuws
Nissan met Carver-genen
08-10-20092 reacties
In Tokyo presenteert Nissan de zogeheten Land Glider. Het studiemodel biedt onderdak aan slechts twee inzittenden en wordt aangedreven door een -hoe kan het ook anders- elektromotor. Twee stuks om precies te zijn.
Nissan ziet deze conceptstudie als alternatief voor zowel de auto als motor. De Glider rolt over vier wielen, terwijl de carrosserie in de bocht wel een beetje (maximaal 17 graden) op één oor gaat hangen. Niet zo spectaculair als de Carver, maar het concept is toch enigszins vergelijkbaar.
Beide elektromotoren, gevoed door lithium-ion accu’s, drijven de achterwielen aan. Aanrijdingen behoren volgens Nissan tot het verleden. Een aantal elektronische waakhonden registreert eventuele obstakels en leidt de bestuurder veilig er omheen. Inderdaad, leuk in theorie, nu nog tot serieproductie brengen.
Coolste nieuws
Deze maand in TopGear Magazine
Het nieuwste nummer ligt nu in de winkel. Met het laatste nieuws, autotests, achtergronden en uiteraard die drie wijze mannen die ook met hun hoofd boven deze site staan.
Gratis nieuwsbrief
Schrijf je in voor de gratis nieuwsbrief voor het laatste TopGear-nieuws
TopGear op Twitter
We tweeten als een dolle parkiet. Nieuws, dingen, zaken, en meer. Volg ons! Nu!















2 Reacties
De Japanners gaan de Chinezen achteraan!! Nu gaan de Japanners kopieëren!
kopieren deden ze al...
maar, stel je voor, het is een auto.
autos gaan kapot.... toch?
wat nou als dat hangen het begeeft net als je op z'n scherpst door de bocht gaat... dan blijft het ding tot ge garage 15 % hangen... niet echt praktisch.... wat was het doel ook alweer?