Autonieuws
Motorkampioen kan niet autoracen
Leuk idee best wel, om MotoGP oud-kampioen Nicky Hayden uit te nodigen voor een ritje in een DTM-auto. Mercedes haalde de Amerikaanse motormuis naar het circuit om met AMG-ambassadeur David Coulthard naast zich een paar rondjes in de C-klasse DTM te blazen. Hoe het ging? Tja... Niet, eigenlijk.
Hayden mag op twee wielen dan uitzonderlijk snel zijn, in de Mercedes bakt hij er weinig van, zoals je op onderstaande video kunt zien. Goed, de baan was nat en de banden waren aan de koude kant, maar iets meer 'gevoel' voor dit soort dingen hadden we bij deze snelheidsduivel toch wel verwacht. Gelukkig vond Coulthard het wel een vermakelijk ritje.
Coolste nieuws
Deze maand in TopGear Magazine
Het nieuwste nummer ligt nu in de winkel. Met het laatste nieuws, autotests, achtergronden en uiteraard die drie wijze mannen die ook met hun hoofd boven deze site staan.
Koopgids
- Incl. opties
- Incl. specificaties
- Incl. prijzen
Gratis nieuwsbrief
Schrijf je in voor de gratis nieuwsbrief voor het laatste TopGear-nieuws
TopGear op Twitter
We tweeten als een dolle parkiet. Nieuws, dingen, zaken, en meer. Volg ons! Nu!













1 Reactie
En hoe deed Coulthard het op de MotoGP?