Autonieuws

Russische SUV van Mazda

Russische SUV van Mazda - Foto 1Russische SUV van Mazda - Foto 2
16-06-2008reageer
Eind augustus komt Mazda op de autoshow in Moskou met het zoveelste conceptmodel, de Nagare. Alweer een Nagare? Jawel, maar het betreft nog een voorlopige benaming. De ‘echte’ naam wordt -om onduidelijke redenen- geheim gehouden.
 
Laurens van den Acker heeft het maar druk met het tekenen van Mazda’s studiemodellen. In relatief korte tijd zijn achtereenvolgens de Nagare, Ryuga, Hakaze, Taiki en Furai conceptstudies uit de pen van de Nederlander gevloeid. En nu dus numero zes. De fabrikant ziet in het lijnenspel een sportieve, compacte crossover SUV.
 
Waarom kiezen de Japanners voor Rusland? Blijkbaar zijn daar dergelijk kolossen niet aan te slepen, dus leek het Mazda wel een goed idee om daar de nieuwe Nagare crossover SUV te presenteren.

Geen reacties

Geen reacties ontvangen op dit bericht.

Plaats zelf een bericht

Je krijgt automatisch van ons een mailtje met daarin je reactie én een link.
Door op die link te klikken activeer je je bericht op onze site...

Bedankt voor je reactie

Klik op de link die nu naar je gemaild wordt...