Autonieuws

Dikke kont voor Lexus IS 250C

Dikke kont voor Lexus IS 250C - Foto 1Dikke kont voor Lexus IS 250C - Foto 2Dikke kont voor Lexus IS 250C - Foto 3
03-10-20082 reacties
Beter laat dan nooit, zegt men wel eens. Maar goed, dan moet je wel met een spetterend ontwerp komen als autofabrikant. En wat doet Lexus? Ze nemen een strak gelijnde IS, zagen het dak eraf en plakken er een dikke kont op om het klapdak te kunnen huisvesten. Een gemiste kans.
 
Het aluminium, driedelig klapdak opent of sluit in 21 seconden. Wie met het dak open rijdt, houdt volgens de fabrikant nog behoorlijk wat litertjes aan stouwruimte over, dankzij de compacte constructie. Fout! Dankzij de dikke kont. 
 
Voor de aandrijving van de IS 250C zorgt een 2,5-liter V6-motor, goed voor 208 pk. Het vermogen wordt via een zestraps automaat aan de achterwielen overgedragen. Lexus heeft uitgebreid aandacht besteed aan het rijcomfort. Met het dak dicht zou je in de coupé-cabriolet qua windgeruis en vibraties geen verschil merken met de IS sedan.

2 Reacties

LeonV
03-10-2008 13:41:33

Het lijkt wel kruising tussen een Nissan Micra C+C en een Renault Megane CC. Hoe krijgen ze het opnieuw voor elkaar?
Na de SC 430 het 2e CC-misbaksel van Lexus!

niels
03-10-2008 14:41:06

Smaken verschillen, hij is mooier dan een BMW 1-serie cabrio en je hoort toch ook niemand klagen over een Peugeot 308 cc?
Ik vind deze helemaal niet onaardig, alleen moet er standaard groter lichtmetaal onder, 20 inch?

Plaats zelf een bericht

Je krijgt automatisch van ons een mailtje met daarin je reactie én een link.
Door op die link te klikken activeer je je bericht op onze site...

Bedankt voor je reactie

Klik op de link die nu naar je gemaild wordt...