Autonieuws

Lambo LP 550-2: volgas op de achterwielen

Lambo LP 550-2: volgas op de achterwielen - Foto 1Lambo LP 550-2: volgas op de achterwielen - Foto 2Lambo LP 550-2: volgas op de achterwielen - Foto 3Lambo LP 550-2: volgas op de achterwielen - Foto 4
30-06-2009reageer
Lamborghini en vierwielaandrijving zijn al weer jaren onlosmakelijk met elkaar verbonden. Het volle geweld van de dikke motor alleen op de achterwielen levert een zeer vermakelijk rijgedrag op. Het volbloedmerk gaat een serie van 250 stuks bouwen van de Gallardo LP 550-2. Juist! Met louter achterwielaandrijving.
 
Ten opzichte van zijn vierwielaangedreven broer levert de LP 550-2 tien hele paardenkrachten in en is daardoor bij het sprintje naar 100 maar liefst tweetiende seconde trager! De auto zet in 3,9 seconden de 100 km/u op de teller.
 
Ter herkenning ‘schilderen’ ze een witte streep van voor tot achter over de carrosserie en dit ‘thema’ wordt voortgezet in het interieur. Daar heeft het leer op de stoelen ook witte banen. Uiteraard komt de LP 550-2 prijstechnisch onder de vierwielaandrijver, maar een koopje zal het beslist niet worden.

Geen reacties

Geen reacties ontvangen op dit bericht.

Plaats zelf een bericht

Je krijgt automatisch van ons een mailtje met daarin je reactie én een link.
Door op die link te klikken activeer je je bericht op onze site...

Bedankt voor je reactie

Klik op de link die nu naar je gemaild wordt...