Autonieuws

Jeep Compass en Patriot: vaarwel hard plastic

Jeep Compass en Patriot: vaarwel hard plastic - Foto 1Jeep Compass en Patriot: vaarwel hard plastic - Foto 2Jeep Compass en Patriot: vaarwel hard plastic - Foto 3
29-09-2008reageer
Wat afwerking betreft, zeg maar rustig het overvloedig gebruik van goedkoop, hard plastic in de Jeep Compass en Patriot, kon het duo tot nog toe niet serieus genomen worden ten opzichte van de concurrenten. Maar er werd ons beterschap beloofd.
 
En die is er nu. Beide modellen hebben een volledig nieuw dashboard gekregen dat ook qua vormgeving aantrekkelijker is omdat het niet meer zo hoekig is. Verder zijn de deurpanelen gewijzigd. Daarbij is niet alleen de materiaalkeuze beter, maar claimt Jeep ook een meer geluidsisolerend effect.
 
Bovendien past Jeep nieuwe bekledingsstoffen toe en wordt er op een beschaafde manier met kleur gespeeld, uiteraard afhankelijk van het uitrustingsniveau. En nu maar hopen dat deze broodnodige wijzigingen voor het duo niet te laat komen.

Geen reacties

Geen reacties ontvangen op dit bericht.

Plaats zelf een bericht

Je krijgt automatisch van ons een mailtje met daarin je reactie én een link.
Door op die link te klikken activeer je je bericht op onze site...

Bedankt voor je reactie

Klik op de link die nu naar je gemaild wordt...