Autonieuws

Infiniti in Amsterdam en Rotterdam

22-02-20081 reactie
Als een automerk vroeger in een land actief wilde worden, zocht het eerst naar een importeur. Maar dat was vroeger, inderdaad! Tegenwoordig komt er geen importeur meer aan te pas, al helemaal niet bij een exclusief merk.
 
Vandaag is bekend geworden dat AutoBinck Holding, die ook Mazda en Hyundai importeert, zowel in Amsterdam als Rotterdam eind van dit jaar vestigingen zal open voor Infiniti. Zeg maar rustig het Lexus van Nissan. Het was al langer bekend dat het aanvankelijk vooral op de Amerikaanse klant afgestemde merk naar Europa zou komen en dat daarvoor niet het bestaande Nissan-netwerk zouden worden gebruikt.
 
Maar AutoBinck gaat nog verder, volgend jaar komt er ook een vestiging bij in Praag en een jaar later in Bratislava. Niet vreemd, omdat AutoBinck in Tsjechië en Slowakije al heel lang actief is. Aardig om te weten dat Mazda, na een zeer lange periode van samenwerking, het importschap in Nederland in eigen handen neemt. Dus wordt het bij AutoBinck stuivertje wisselen, al zullen ze een Mazda2 niet snel met een Infiniti FX verwisselen.

1 Reactie

LeonV
22-02-2008 19:14:52

Laat Nissan eerst eens met opvolgers voor de Primera en
de Almera komen voordat ze het proberen met een "eigen" Lexus. Nissan heeft nu voornamelijk "Jeeps",suv's en suv-achtigen; Patrol 3d. en 5d.(o.a.in Z-Afrika levert Nissan ook
nog een Patrol-pickup, www.nissan.co.za),Murano,Pathfinder
en diens pickupbroer Navara,X-Trail, Qashqai 5pers. en "bin-
nenkort" komt ook nog een 7 pers.versie van laatstgenoemde,
dat lijkt me toch meer dan voldoende. Dat zijn 7 Suv's, terwijl Nissan juist "gewone" auto's kan gebruiken in hun incomplete gatenkaasgamma . Bijv. de in de VS leverbare Altima of de Japanse Bluebird Sylphy of Skyline sedan als Primeraopvolger. Nissan kan dan wel zeggen dat de X-Trail de opvolger is van
de Primera,er zullen genoeg (nu nog) eigenaren van een Primera zijn die helemaal geen suv willen rijden. en dus overstappen op een ander merk,waardoor Nissan klanten verliest. Dit terwijl
men over genoeg grote(re) modellen beschikt in Japan/VS. Nissan heeft dergelijke auto's,dus waarom niet? Haal ze hier-
heen! Iedere klant die opnieuw een Nissan koopt is er een,
en anders ben je ze kwijt.

Plaats zelf een bericht

Je krijgt automatisch van ons een mailtje met daarin je reactie én een link.
Door op die link te klikken activeer je je bericht op onze site...

Bedankt voor je reactie

Klik op de link die nu naar je gemaild wordt...