Autonieuws

Infiniti opent G37

Infiniti opent G37 - Foto 1Infiniti opent G37 - Foto 2Infiniti opent G37 - Foto 3
20-11-20081 reactie
Hét nieuws van Infiniti in LA is de G37 Cabrio die half volgend jaar ook naar Europa komt, en daar zitten we natuurlijk met smacht op te wachten. De auto kent de G37 Coupé als basis en beschikt over een driedelig variodak. Verder geen nieuws onder de zon, of het moet het Bose Open Air Sound System zijn dat het geluid van de audio-installatie aanpast aan het feit of er open of gesloten worden gereden.
 
Ook de gescheiden temperatuurregeling houdt rekening met de configuratie van de carrosserie en de stoelen zijn in de klimaatregeling opgenomen. Los van de coupé krijgt de cabrio eigen lakkleuren en tinten voor het interieur. Een windstop behoort tot de standaarduitrusting net zoals een achteruitrijcamera.
 
Voorin natuurlijk de bekende V6 motor met 3,7-liter inhoud en een vermogen van 320 pk. De koper kan kiezen uit een zesbak of zeventraps automaat. Het is niet helemaal de tijd om een nieuwe cabrio aan de man en vrouw gebracht te krijgen, maar misschien is dat volgend jaar zomer al weer anders.

1 Reactie

LeonV
20-11-2008 18:39:21

Merken als Cadillac en Lexus hebben al moeite genoeg om hun auto's aan de man te brengen, Dus ook voor Infiniti zal het zeer lastig worden. En helemaal met slechts 2 verkooppunten in het westen van ons land (Amsterdam en Rotterdam). Er zullen toch ook wel potentiele klanten rondrijden in Limburg of Groningen? Die dan maar besluiten bij de concurrentie te gaan winkelen. En wat ik zo vreemd vindt: Nissan komt met Infiniti op de proppen terwijl het eigen gamma zo incompleet is. Pixo(komt binnenkort),
Micra, Note, 350Z en een hele colonne met alleen maar kleine
en grote(re) SUV's: Qashqai, X-trail, Pathfinder, Navara, Murano en Patrol. Wanneer komen er weer Nissan's in het voor een merk zo belangrijke c en d segment? In andere landen levert Nissan de Tiida/Versa/Sentra en ook auto's als de Altima en Teana die prima de plaats van de Primera zouden kunnen innemen. Misschien is er iemand die dit leest werkzaam bij Nissan en kan dit verklaren? Hoezo een dergelijk incompleet gamma???
Deze G37 CC valt mij met het dak open mee, maar zal met het dak gesloten zeker niet moeders mooiste zijn (Infiniti heeft immers geen duidelijke foto van een G37 met gesloten dak vrijgegeven).

Plaats zelf een bericht

Je krijgt automatisch van ons een mailtje met daarin je reactie én een link.
Door op die link te klikken activeer je je bericht op onze site...

Bedankt voor je reactie

Klik op de link die nu naar je gemaild wordt...