Autonieuws
Middel tegen linksrijders
19-11-20071 reactie
Het heeft even geduurd maar het resultaat mag er wezen. Dé oplossing tegen onnodige linksrijders op de snelweg: de Hummer Laser-Avenger!
Voor de enkeling die niet geïmponeerd raakt door het aanzicht van dit monster in de achteruitkijkspiegel, biedt een geplaatst schot uitkomst; van de uiterst linkerbaan, gids je de linkerbaanplakker met één druk op de knop naar de uiterst rechterbaan. Het liefst met de rokende puinhopen keurig op de vluchtstrook, we willen natuurlijk geen normale weggebruikers in gevaar brengen.
Deze prettige Hummer is nog niet in Nederland te koop, wellicht dat de RDW wat problemen geeft bij de typegoedkeuring…
Coolste nieuws
Deze maand in TopGear Magazine
Het nieuwste nummer ligt nu in de winkel. Met het laatste nieuws, autotests, achtergronden en uiteraard die drie wijze mannen die ook met hun hoofd boven deze site staan.
Gratis nieuwsbrief
Schrijf je in voor de gratis nieuwsbrief voor het laatste TopGear-nieuws
TopGear op Twitter
We tweeten als een dolle parkiet. Nieuws, dingen, zaken, en meer. Volg ons! Nu!














1 Reactie
Past dit ook op een Golfje?