Autonieuws
Ferrari Superamerica 45 voor trouwe klant
De New Yorker Peter Kalikow is al 45 jaar vaste klant bij Ferrari. Dat vonden ze in Italië een goede reden om speciaal voor hem een one-of-a-kind 599 samen te stellen. Dit is zijn nieuwe Superamerica 45.
Net als bij bijvoorbeeld de 575M Superamerica is de auto voorzien van een elektrisch wegklappend targadak van koolstofvezel. De achterkant van de 599 moest daarvoor ingrijpend aangepast worden, en omdat ze toch bezig waren, werden er meteen maar wat sleuven toegevoegd om de downforce van de auto te verbeteren. De unieke machine werd gespoten in een bijzondere kleur genaamd Blu Antille - dezelfde als op Peters 400 Superamerica uit 1961 - en voorzien van donkerblauwe accenten, onder andere op de velgen.
Word je hier hebberig van? Dan heb je pech: zoals gezegd wordt er maar één exemplaar van deze Superamerica gebouwd. Tip: koop een andere Ferrari, en probeer het dan over 45 jaar nog eens.
Coolste nieuws
Deze maand in TopGear Magazine
Het nieuwste nummer ligt nu in de winkel. Met het laatste nieuws, autotests, achtergronden en uiteraard die drie wijze mannen die ook met hun hoofd boven deze site staan.
Koopgids
- Incl. opties
- Incl. specificaties
- Incl. prijzen
Gratis nieuwsbrief
Schrijf je in voor de gratis nieuwsbrief voor het laatste TopGear-nieuws
TopGear op Twitter
We tweeten als een dolle parkiet. Nieuws, dingen, zaken, en meer. Volg ons! Nu!














1 Reactie
Blu Antille is veel mooier dan ferrari rood.
Mooi rood blijft lelijk.