Autonieuws

Koop lingerie!

31-07-20071 reactie
Altijd al in een Ferrari willen rijden? En dan ook nog op een circuit? Dan moet je nu je kans pakken. Doe je vrouw of vriendin een setje mooie lingerie cadeau, en je maakt kans om je dromen waar te maken.

Het gaat om een slimme zet van een Engelse lingeriezaak, Mio Destino. Ze zetten een Ferrari F355 in, waarmee de gelukkige winnaar van de actie enkele rondjes mag draaien op het Engelse Silverstone.

De enige voorwaarden die voor de actie worden gesteld, is dat je een rijbewijs hebt, en tussen de 21 en 70(!) jaar oud bent. En er is ook nog iets met een minimale en maximale lengte, waarbij je vriendelijk wordt verzocht niet meer te wegen dan 100 kilo. Je hoeft trouwens niet eens een onderbroek of beha te kopen. Op de website van Mio Destino kun je alles over de actie lezen.

Als je je eega liever niet in lingerie ziet, maar wel graag mag racen, dan zijn er nog genoeg andere mogelijkheden. Kijk hier maar eens.

1 Reactie

Dennis
31-07-2007 16:35:38

Vette Lambo in die link!

Plaats zelf een bericht

Je krijgt automatisch van ons een mailtje met daarin je reactie én een link.
Door op die link te klikken activeer je je bericht op onze site...

Bedankt voor je reactie

Klik op de link die nu naar je gemaild wordt...