Autonieuws
Corvette C6 Le Mans
29-03-2007reageer
Een Corvette C6 is best wel een zeldzame verschijning ondanks het feit dat hij hier in Nederland relatief goedkoop is. Wil je absolute exclusiviteit, dan moet je op zoek naar de Victory-editie. Deze verschijnt als ode aan Le Mans waar Corvette al reeds vijf overwinningen in zijn klasse boekte.
De Corvette Le Mans komt in een serie van 250 exemplaren die optisch opgemonterd zijn: rood en zwart leer en hier en daar wat carbonfiber. Van buiten zichtbaar: grijs lichtmetaal en een achterspoiler.
Het beste nieuws is dat je als koper meteen ook een racecursus krijgt om te leren gaan met de zesliter V8, 400 pk en achterwielaandrijving. Want allemachtig, wat kan die C6 zijn kont schudden!
Coolste nieuws
Deze maand in TopGear Magazine
Het nieuwste nummer ligt nu in de winkel. Met het laatste nieuws, autotests, achtergronden en uiteraard die drie wijze mannen die ook met hun hoofd boven deze site staan.
Gratis nieuwsbrief
Schrijf je in voor de gratis nieuwsbrief voor het laatste TopGear-nieuws
TopGear op Twitter
We tweeten als een dolle parkiet. Nieuws, dingen, zaken, en meer. Volg ons! Nu!















Geen reacties
Geen reacties ontvangen op dit bericht.