Autonieuws

Geen M maar wel lekker

Geen M maar wel lekker - Foto 1Geen M maar wel lekker - Foto 2Geen M maar wel lekker - Foto 3
14-12-20092 reacties
BMW gaat geen M bouwen van de Z4 Roadster, maar komt wel met een licht opgefokte versie van de 35i. De toevoeging ‘s’ staat symbool voor een extra 34 pk, dus betere prestaties. Een sportpakketje is uiteraard bij de prijs inbegrepen van de Z4 35is.
 
Een aërodynamische M-jas met andere bumpers, 18-inch lichtmetaal en diverse aluminium en koolstofvezel details in het interieur maken het verschil. Een adaptief sportonderstel en een nieuw ontwikkeld uitlaatsysteem ontbreken evenmin. Maar waar het allemaal om draait in deze ‘s’ is natuurlijk de motorische update. Het vermogen van de 3,0-liter zes-in-lijn stijgt naar 340 pk en het koppel bedraagt 450 Nm, met overboost zelfs kortstondig 500 Nm. Een sprintje naar de 100 km/u kan dan in 4,8 seconden (0,3 tel sneller dan de gewone 35i) en de topsnelheid blijft afgeregeld op 250 km/u. Een zeventraps sequentiële automaat met dubbele koppeling zorgt voor de krachtsoverbrenging.
 
De prijs voor deze Z4 35is is ook al bekend. Voor 76.650 euro rolt ie het dealerpand uit. Overigens pas vanaf maart volgend jaar. De Roadster debuteert in januari op de NAIAS in Detroit. Doe je het liever zuiniger aan, maar wil je wel de M-looks, dan kun je straks ook de minder potente Z4’s van het M-pakket voorzien voor 4.588 euro.

2 Reacties

magicalgin
14-12-2009 21:34:37

wat een mooie auto..

Ruben
17-12-2009 15:19:39

Ik heb toch liever de 135i Coupé.

Plaats zelf een bericht

Je krijgt automatisch van ons een mailtje met daarin je reactie én een link.
Door op die link te klikken activeer je je bericht op onze site...

Bedankt voor je reactie

Klik op de link die nu naar je gemaild wordt...