Autonieuws
BMW prijst X1
14-08-2009reageer
Nu alleen nog de auto in de showroom, want BMW maakt de prijzen bekend als laatste voorbereiding op de lancering van de X1. De nadruk ligt in eerste instantie op 2,0-liter viercilinder diesels. Zo kan de 177 pk motor in de 20d worden geleverd voor twee- en vierwielaandrijving voor respectievelijk 41.350 en 44.420 euro.
Voor liefhebbers van meer vermogen, en wie wil dat niet, komt er ook de 23d met 204 pk standaard gekoppeld aan een automaat en vierwielaandrijving. Dat levert een uitkomst van de optelsom op van 51.800 euro. De meest betaalbare X1 diesel is de 18d met 143 pk en een vanafprijs van 38.350 euro. De tweewielaandrijver heeft een keurig B-label met een uitstoot van 136 g/km aan CO2.
Wie een instap benzine X1 wil, die moet nog even geduld hebben tot maart volgend jaar. Dan verschijnt namelijk de X1 sDrive 18i op de markt. De 2,0-liter vierpitter komt aan 150 pk en begint bij 34.950 euro. Alle motorvarianten van de X1 zijn er in de standaarduitvoering en als Executive.
Coolste nieuws
Deze maand in TopGear Magazine
Het nieuwste nummer ligt nu in de winkel. Met het laatste nieuws, autotests, achtergronden en uiteraard die drie wijze mannen die ook met hun hoofd boven deze site staan.
Koopgids
Alle nieuwe auto's
- Incl. opties
- Incl. specificaties
- Incl. prijzen
Gratis nieuwsbrief
Schrijf je in voor de gratis nieuwsbrief voor het laatste TopGear-nieuws
TopGear op Twitter
We tweeten als een dolle parkiet. Nieuws, dingen, zaken, en meer. Volg ons! Nu!















Geen reacties
Geen reacties ontvangen op dit bericht.