Autonieuws
BMW 5-serie: tipje…
23-11-20094 reacties
Vanavond trekt BMW definitief het doek af van de nieuwe 5-serie, maar tot dat moment of zoveel eerder als er weer wat uitlekt, moeten we het doen met deze tip van de sluier die is opgelicht.
Wat we zien vormt eigenlijk geen enkele verrassing. De auto is en blijft een echte BMW met alle elementen die daarbij horen. BMW zal zich eerst concentreren op de zes- en achtcilinder modellen, de meer efficiënte vierpitters komen later.
Coolste nieuws
Deze maand in TopGear Magazine
Het nieuwste nummer ligt nu in de winkel. Met het laatste nieuws, autotests, achtergronden en uiteraard die drie wijze mannen die ook met hun hoofd boven deze site staan.
Gratis nieuwsbrief
Schrijf je in voor de gratis nieuwsbrief voor het laatste TopGear-nieuws
TopGear op Twitter
We tweeten als een dolle parkiet. Nieuws, dingen, zaken, en meer. Volg ons! Nu!













4 Reacties
De voorkant is in ieder gaval mooi!!
eindelijk zijn die lelijke koplampen weg!
Lijkt te veel op de vorige modellen
Volgende keer het item met een tipje van de sluier opgelicht plaatsen vele items boven het item met de onthulde auto, liefst bovenaan en de volledig onthulde auto helemaal onderaan, klungels.
Ge moet geen T-shirt sturen, veel te koud nu.
Mvg, VanZwam.