Autonieuws
Wielen en meer voor DB9
12-11-20092 reacties
Er zijn maar weinig tuners die hun handen branden aan het gedistingeerde Aston Martin. De cliëntèle zit daar doorgaans niet op te wachten. Het Duitse Wheelsandmore gaat het toch proberen met de DB9 Volante.
Na wat toverzout over de ECU van de 6,0-liter V12 gestrooid te hebben, stijgt het vermogen met 60 pk naar een acceptabele 536 pk. Ook de trekkracht neemt toe naar 668 Nm. Uiteraard blijft het daar niet bij. De standaard DB9 komt maar net door de typegoedkeuring voor wat betreft de herrie uit beide uitlaten, maar Wheelsandmore vindt dat het nog heftiger kan en monteert een roestvaststaal exemplaar, echter wel met een volumeknop voor als oom agent naast je rijdt.
Verder doet de tunert zijn naam eer aan met de grote 20-inch Kahn-wielen ter waarde van een kleine 6 mille. De bodykit bestaande uit zijskirts en wat extra plastic rondom de bumpers kost 9.000 euro, het chippie kost je 3.400 euri en tot slot kun je de buik nog 25 millimeter verlagen voor 1.150 euro.
Coolste nieuws
Deze maand in TopGear Magazine
Het nieuwste nummer ligt nu in de winkel. Met het laatste nieuws, autotests, achtergronden en uiteraard die drie wijze mannen die ook met hun hoofd boven deze site staan.
Gratis nieuwsbrief
Schrijf je in voor de gratis nieuwsbrief voor het laatste TopGear-nieuws
TopGear op Twitter
We tweeten als een dolle parkiet. Nieuws, dingen, zaken, en meer. Volg ons! Nu!















2 Reacties
Hij word er best wel mooi op!
Een chique auto moet je niet verknollen............